Belépés
SEHA Liga - Megvédte címét a Veszprém
...
Eredmény:
SEHA Liga, négyes döntő (Varasd), döntő:MVM Veszprém-Vardar Szkopje (macedón) 28-26 (14-15)----------------------------- ----------------------
A magyar csapat gólszerzői: Ilic 7, Nagy 4, Sliskovic 4, Palmarsson 3, Marguc 3, Ugalde 2, Gulyás, Iváncsik, Nilsson, Rodriguez, Sulic

A címvédő veszprémiek a pénteki elődöntőben hétméteresekkel verték a ...
Férfi kézilabda BL - A német Flensburg is negyeddöntős
...
A német csapat az idegenbeli 26-25-ös sikert követően vasárnap a hazai visszavágón 28-26-ra győzte le a magyar válogatott Jamali Iman fehérorosz csapatát, a Meskov Bresztet. A balátlövő négy lövésből két gólt szerzett.
Férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók:Flensburg-Handewitt (német) - Meskov Breszt (fehérorosz) 28-26 (13-13)
Továbbjutott: a Flensburg ket...
Férfi kézilabda BL - A Szeged legyőzte a norvég bajnokot
...
Eredmény,
férfi BL, csoportkör, 7. forduló, A csoport:MOL-Pick Szeged - Elverum (norvég) 32-25 (15-13)----------------------------- -------------------
A kiegyenlített első félidő elején meglepetésre a norvégok diktálták a tempót, a szegediek csak tapadni tudtak. A fordulat a 15. perc tájékán jött el, amikor a házigazda Mirko Alilovic védéseire alapozva átvette a kez...
1
Címkék: SEHA Liga, Veszprém-Vardar Szkopje, Jamali Iman, Meskov Bresztet, Férfi Bajnokok Ligája, Meskov Breszt, MOL-Pick Szeged, Mirko Alilovic, német Flensburg, norvég bajnokot, magyar csapat, címvédő veszprémiek, pénteki elődöntőben, német csapat, idegenbeli 26-25-ös, hazai visszavágón, magyar válogatott, balátlövő négy, kiegyenlített első, norvégok diktálták, szegediek csak, házigazda Mirko, hétméteresekkel, kiegyenlített, meglepetésre, negyeddöntős, továbbjutott, nyolcaddöntő, visszavágón, elődöntőben, visszavágók, veszprémiek, idegenbeli, válogatott, gólszerzői, fehérorosz, palmarsson, csoportkör, kézilabda, sliskovic, házigazda, balátlövő, flensburg, védéseire, szegediek, handewitt, diktálták, rodriguez, követően, csapatát, alilovic, legyőzte, alapozva, veszprém, bresztet, iváncsik, bajnokot, lövésből, megvédte, norvégok, eredmény, vasárnap, bajnokok, fordulat, szerzett, átvette, pénteki, tájékán, forduló, csoport, elverum,