...
...
...
...
Strandröplabda ob - A Bán, Rozgonyi és a Háfra, Szabó páros nyert a harmadik fordulóban
... után az augusztus 11-12-i hétvégén a Lupa-tavi döntővel zárul. A fináléban az első három tornán szerzett pontok alapján nemenként 16-16 páros vehet részt.
Eredmények (a szövetség Facebook-oldaláról), döntők:
férfiak:Bán Viktor, Rozgonyi Bálint (Pénzügyőr SE)-Kiss Dániel, Takács Gergely (Pénzügyőr) 2-0
nők:Háfra Dominika, Szabó Dorottya (ÓSSC)-Dénesi Brigitta, Győri ...
...
Magyarország-Hollandia 12:9 (5:4, 4:2, 2:1, 1:2)
... 2-2, Van Ijperen, Lucas, Van den Burg, Winkelhorst, Gottemaker
Kedden 17 órakor Szerbiával küzdünk meg a legjobb négy közé jutásért.

Háromgólos győzelem Hollandia ellen, ott vagyunk a legjobb 8-ban. A meccs egyik legjobbja az ...
Debreceni Református Nagytemplom
... :)

...
Tőzsde - Szerény indexemelkedés New Yorkban
... piacok a nagy technológiai cégek negyedéves eredmény beszámolóira várnak. Az Alphabet a hétfői zárást követően hozza nyilvánosságra második negyedévi eredményét, de a héten esedékes a Facebook és az Amazon jelentése is. A technológiai ágazat mutatója az év eleje óta a pénteki zárásig tizenöt százalékkal erősödött.
Az S&P-500 index tagjainak tizenhét százaléka hozta már nyilv...
Női vízilabda Olaszország - Magyarország 9:10
... kapus védés öröme
.............

Videó a gó...
Jogvédők szerint harmadával nőtt a muszlimellenes atrocitások száma tavaly Nagy-Britanniában
... tájékoztatása szerint 1201 ilyen - megerősített - atrocitásról érkezett bejelentés hozzájuk a múlt évben, és ezek 70 százaléka utcai incidens volt, a többi jellemzően a közösségi hálón, a Facebook és a Twitter közösségi portálokon történt. Az áldozatok csaknem 60 százaléka nő, az elkövetők 80 százaléka férfi volt, ami a szervezet szerint megerősíti az elmúlt évek azt tükröző tapas...
1 2 3 923 924 925 ...3530 3531 ..5295 5296 ..7059 7060 7061
Címkék: Debreceni Református Nagytemplom, Rozgonyi Bálint, Pénzügyőr SE, Takács Gergely, Háfra Dominika, Szabó Dorottya, harmadik fordulóban, muszlimellenes atrocitások, augusztus 11-12-i, első három, legjobb négy, legjobb 8-ban, meccs egyik, nagy technológiai, hétfői zárást, héten esedékes, technológiai ágazat, pénteki zárásig, múlt évben, többi jellemzően, közösségi hálón, áldozatok csaknem, szervezet szerint, elmúlt évek, strandröplabda, muszlimellenes, indexemelkedés, nyilvánosságra, tájékoztatása, britanniában, beszámolóira, magyarország, atrocitásról, megerősített, technológiai, olaszország, százalékkal, atrocitások, winkelhorst, nagytemplom, facebookon, megerősíti, portálokon, jellemzően, gottemaker, bejelentés, eredményét, negyedéves, eredmények, fordulóban, háromgólos, szerbiával, harmadával, református, jelentése, tagjainak, vízilabda, százaléka, telesport, közösségi, hollandia, augusztus, pénzügyőr, debreceni, legjobbja, oldaláról, szövetség, fináléban, negyedévi, nemenként, áldozatok,